Ceny produktów w Zagrzebiu (Chorwacja) w złotych polskich

Chorwacja
810 zł

Koszt wózka z jedzeniem w Zagrzebiu

Ceny podstawowych artykułów spożywczych w Zagrzebiu. Koszt produktów mięsnych, ryb i jaj, produktów mlecznych, artykułów spożywczych, zbóż, warzyw i owoców, słodyczy i chleba, a także obliczenia kosztu koszyka żywnościowego na osobę miesięcznie w Zagrzebiu.

Ceny produktów w sklepach w Zagrzebiu

Na dzień 1 marzec 2025 r. ceny podstawowych artykułów spożywczych (nabiał, mięso, Artykuły spożywcze, owoce, warzywa, wyroby cukiernicze) w Zagrzebiu wynoszą: litr mleka - 4.69 zł, kilogram kurczaka - 19 zł, pakowanie makaronu - 3.69 zł, kg jabłek - 6.17 zł, bochenek chleba - 2.28 zł.

Nabiał

Koszt podstawowych produktów mlecznych w Zagrzebiu wynosi: litr mleka - 4.69 zł, paczka twarogu - 4.29 zł, sto gramów sera - 7.17 zł, pakiet kwaśnej śmietany - 4.69 zł, jogurt - 2.68 zł, litr kefiru - 5.23 zł, kostka masła - 8.85 zł.

Mleko, 1 litr 4.69 zł
Twaróg, 200 g. 4.29 zł
Ser 100 g. 7.17 zł
Olej, 200 g. 8.85 zł
Śmietana, 300 g. 4.69 zł
Jogurt, 100 g. 2.68 zł
Kefir, 1 litr 5.23 zł

Mięso, ryby, jajka

Koszt najpopularniejszych produktów mięsnych i jaj w Zagrzebiu wynosi: kilogram kurczaka - 19 zł, wołowina - 36 zł, kg ryb - 26 zł, kilo kiełbasy -35 zł, dziesięć jaj - 5.43 zł.

Kurczak 1 kg. 19 zł
Wołowina 1 kg. 36 zł
Ryba, 1 kg. 26 zł
Kiełbasa, 1 kg. 35 zł
Paczka jajek 5.43 zł

Artykuły spożywcze

Koszt suchych artykułów spożywczych pierwszej potrzeby w Zagrzebiu: pakowanie makaronu - 3.69 zł, kilogram ryżu - 9.05 zł, paczka płatków owsianych - 5.97 zł, opakowanie herbaty - 8.72 zł, ziarna kawy - 19 zł, kg cukru - 4.83 zł, kilogram soli - 1.07 zł, litr oleju roślinnego - 7.78 zł.

Makaron, 500 g. 3.69 zł
Ryż, 1 kg. 9.05 zł
Owsianka 500 g. 5.97 zł
Herbata, 100 g. 8.72 zł
Kawa, 100 g. 19 zł
Cukier, 1 kg. 4.83 zł
Sól, 1 kg. 1.07 zł
Olej roślinny, 1 litr 7.78 zł

Owoce, warzywa

Ceny owoców i warzyw w Zagrzebiu teraz: kg jabłek - 6.17 zł, banany - 8.65 zł, pomarańcze - 7.51 zł, kg pomidorów - 9.72 zł, ogórki - 6.44 zł, ziemniak - 3.82 zł.

Jabłka, 1 kg. 6.17 zł
Banany, 1 kg. 8.65 zł
Pomarańcze, 1 kg. 7.51 zł
Pomidory, 1 kg. 9.72 zł
Ogórki, 1 kg. 6.44 zł
Ziemniaki, 1 kg. 3.82 zł

Wyroby cukiernicze, chleb

Ceny wyrobów cukierniczych i piekarniczych w Zagrzebiu: bochenek chleba - 2.28 zł, tabliczka czekolady - 7.11 zł, dwieście gramów kaw czekoladowych - 7.17 zł, a pakiet ciasteczek to 3.55 zł.

Bochenek chleba, 0,5 kg. 2.28 zł
Czekolada 100 g. 7.11 zł
Cukierki czekoladowe 200 g. 7.17 zł
Ciasteczka, 200 g. 3.55 zł

Koszt wózka z jedzeniem w Zagrzebiu

Cena za miesięczny zbilansowany koszyk żywności w Zagrzebiu, który zawiera wystarczającą ilość mięsa, nabiału, zbóż, warzyw, owoców i słodyczy dziecko poniżej 6 lat - 610 zł, nastolatek w wieku od 7 do 17 lat - 660 zł, młoda osoba w wieku od 18 do 29 lat - 860 zł, dorosły w wieku od 30 do 59 lat - 810 zł, i dla osób powyżej 60 roku życia - 750 zł.

Dzieci poniżej 6 lat 610 zł
Nastolatkowie w wieku od 7 do 17 lat 660 zł
Młodzież od 18 do 29 lat 860 zł
Dorośli od 30 do 59 lat 810 zł
Starsi powyżej 60 lat 750 zł

14%

ze średniej pensji w Zagrzebiu to koszt koszyka żywności osoby dorosłej

10%

ze średniej pensji w Zagrzebiu to koszt koszyka żywnościowego dziecka