Ceny produktów w Przer (Czechy) w złotych polskich

Czechy
710 zł

Koszt wózka z jedzeniem w Przer

Ceny podstawowych artykułów spożywczych w Przer. Koszt produktów mięsnych, ryb i jaj, produktów mlecznych, artykułów spożywczych, zbóż, warzyw i owoców, słodyczy i chleba, a także obliczenia kosztu koszyka żywnościowego na osobę miesięcznie w Przer.

Ceny produktów w sklepach w Przer

Na dzień 1 marzec 2025 r. ceny podstawowych artykułów spożywczych (nabiał, mięso, Artykuły spożywcze, owoce, warzywa, wyroby cukiernicze) w Przer wynoszą: litr mleka - 4.12 zł, kilogram kurczaka - 17 zł, pakowanie makaronu - 3.23 zł, kg jabłek - 5.41 zł, bochenek chleba - 2 zł.

Nabiał

Koszt podstawowych produktów mlecznych w Przer wynosi: litr mleka - 4.12 zł, paczka twarogu - 3.76 zł, sto gramów sera - 6.29 zł, pakiet kwaśnej śmietany - 4.12 zł, jogurt - 2.35 zł, litr kefiru - 4.59 zł, kostka masła - 7.76 zł.

Mleko, 1 litr 4.12 zł
Twaróg, 200 g. 3.76 zł
Ser 100 g. 6.29 zł
Olej, 200 g. 7.76 zł
Śmietana, 300 g. 4.12 zł
Jogurt, 100 g. 2.35 zł
Kefir, 1 litr 4.59 zł

Mięso, ryby, jajka

Koszt najpopularniejszych produktów mięsnych i jaj w Przer wynosi: kilogram kurczaka - 17 zł, wołowina - 31 zł, kg ryb - 23 zł, kilo kiełbasy -30 zł, dziesięć jaj - 4.76 zł.

Kurczak 1 kg. 17 zł
Wołowina 1 kg. 31 zł
Ryba, 1 kg. 23 zł
Kiełbasa, 1 kg. 30 zł
Paczka jajek 4.76 zł

Artykuły spożywcze

Koszt suchych artykułów spożywczych pierwszej potrzeby w Przer: pakowanie makaronu - 3.23 zł, kilogram ryżu - 7.94 zł, paczka płatków owsianych - 5.23 zł, opakowanie herbaty - 7.64 zł, ziarna kawy - 17 zł, kg cukru - 4.23 zł, kilogram soli - 0.94 zł, litr oleju roślinnego - 6.82 zł.

Makaron, 500 g. 3.23 zł
Ryż, 1 kg. 7.94 zł
Owsianka 500 g. 5.23 zł
Herbata, 100 g. 7.64 zł
Kawa, 100 g. 17 zł
Cukier, 1 kg. 4.23 zł
Sól, 1 kg. 0.94 zł
Olej roślinny, 1 litr 6.82 zł

Owoce, warzywa

Ceny owoców i warzyw w Przer teraz: kg jabłek - 5.41 zł, banany - 7.58 zł, pomarańcze - 6.58 zł, kg pomidorów - 8.52 zł, ogórki - 5.64 zł, ziemniak - 3.35 zł.

Jabłka, 1 kg. 5.41 zł
Banany, 1 kg. 7.58 zł
Pomarańcze, 1 kg. 6.58 zł
Pomidory, 1 kg. 8.52 zł
Ogórki, 1 kg. 5.64 zł
Ziemniaki, 1 kg. 3.35 zł

Wyroby cukiernicze, chleb

Ceny wyrobów cukierniczych i piekarniczych w Przer: bochenek chleba - 2 zł, tabliczka czekolady - 6.23 zł, dwieście gramów kaw czekoladowych - 6.29 zł, a pakiet ciasteczek to 3.12 zł.

Bochenek chleba, 0,5 kg. 2 zł
Czekolada 100 g. 6.23 zł
Cukierki czekoladowe 200 g. 6.29 zł
Ciasteczka, 200 g. 3.12 zł

Koszt wózka z jedzeniem w Przer

Cena za miesięczny zbilansowany koszyk żywności w Przer, który zawiera wystarczającą ilość mięsa, nabiału, zbóż, warzyw, owoców i słodyczy dziecko poniżej 6 lat - 540 zł, nastolatek w wieku od 7 do 17 lat - 580 zł, młoda osoba w wieku od 18 do 29 lat - 760 zł, dorosły w wieku od 30 do 59 lat - 710 zł, i dla osób powyżej 60 roku życia - 660 zł.

Dzieci poniżej 6 lat 540 zł
Nastolatkowie w wieku od 7 do 17 lat 580 zł
Młodzież od 18 do 29 lat 760 zł
Dorośli od 30 do 59 lat 710 zł
Starsi powyżej 60 lat 660 zł

14%

ze średniej pensji w Przer to koszt koszyka żywności osoby dorosłej

10%

ze średniej pensji w Przer to koszt koszyka żywnościowego dziecka