Ceny produktów w Kororze (Palau) w złotych polskich

Palau
870 zł

Koszt wózka z jedzeniem w Kororze

Ceny podstawowych artykułów spożywczych w Kororze. Koszt produktów mięsnych, ryb i jaj, produktów mlecznych, artykułów spożywczych, zbóż, warzyw i owoców, słodyczy i chleba, a także obliczenia kosztu koszyka żywnościowego na osobę miesięcznie w Kororze.

Ceny produktów w sklepach w Kororze

Na dzień 1 luty 2025 r. ceny podstawowych artykułów spożywczych (nabiał, mięso, Artykuły spożywcze, owoce, warzywa, wyroby cukiernicze) w Kororze wynoszą: litr mleka - 5.05 zł, kilogram kurczaka - 21 zł, pakowanie makaronu - 3.97 zł, kg jabłek - 6.64 zł, bochenek chleba - 2.45 zł.

Nabiał

Koszt podstawowych produktów mlecznych w Kororze wynosi: litr mleka - 5.05 zł, paczka twarogu - 4.62 zł, sto gramów sera - 7.72 zł, pakiet kwaśnej śmietany - 5.05 zł, jogurt - 2.89 zł, litr kefiru - 5.63 zł, kostka masła - 9.52 zł.

Mleko, 1 litr 5.05 zł
Twaróg, 200 g. 4.62 zł
Ser 100 g. 7.72 zł
Olej, 200 g. 9.52 zł
Śmietana, 300 g. 5.05 zł
Jogurt, 100 g. 2.89 zł
Kefir, 1 litr 5.63 zł

Mięso, ryby, jajka

Koszt najpopularniejszych produktów mięsnych i jaj w Kororze wynosi: kilogram kurczaka - 21 zł, wołowina - 38 zł, kg ryb - 28 zł, kilo kiełbasy -37 zł, dziesięć jaj - 5.84 zł.

Kurczak 1 kg. 21 zł
Wołowina 1 kg. 38 zł
Ryba, 1 kg. 28 zł
Kiełbasa, 1 kg. 37 zł
Paczka jajek 5.84 zł

Artykuły spożywcze

Koszt suchych artykułów spożywczych pierwszej potrzeby w Kororze: pakowanie makaronu - 3.97 zł, kilogram ryżu - 9.74 zł, paczka płatków owsianych - 6.42 zł, opakowanie herbaty - 9.38 zł, ziarna kawy - 21 zł, kg cukru - 5.19 zł, kilogram soli - 1.15 zł, litr oleju roślinnego - 8.37 zł.

Makaron, 500 g. 3.97 zł
Ryż, 1 kg. 9.74 zł
Owsianka 500 g. 6.42 zł
Herbata, 100 g. 9.38 zł
Kawa, 100 g. 21 zł
Cukier, 1 kg. 5.19 zł
Sól, 1 kg. 1.15 zł
Olej roślinny, 1 litr 8.37 zł

Owoce, warzywa

Ceny owoców i warzyw w Kororze teraz: kg jabłek - 6.64 zł, banany - 9.3 zł, pomarańcze - 8.08 zł, kg pomidorów - 10.46 zł, ogórki - 6.92 zł, ziemniak - 4.11 zł.

Jabłka, 1 kg. 6.64 zł
Banany, 1 kg. 9.3 zł
Pomarańcze, 1 kg. 8.08 zł
Pomidory, 1 kg. 10.46 zł
Ogórki, 1 kg. 6.92 zł
Ziemniaki, 1 kg. 4.11 zł

Wyroby cukiernicze, chleb

Ceny wyrobów cukierniczych i piekarniczych w Kororze: bochenek chleba - 2.45 zł, tabliczka czekolady - 7.65 zł, dwieście gramów kaw czekoladowych - 7.72 zł, a pakiet ciasteczek to 3.82 zł.

Bochenek chleba, 0,5 kg. 2.45 zł
Czekolada 100 g. 7.65 zł
Cukierki czekoladowe 200 g. 7.72 zł
Ciasteczka, 200 g. 3.82 zł

Koszt wózka z jedzeniem w Kororze

Cena za miesięczny zbilansowany koszyk żywności w Kororze, który zawiera wystarczającą ilość mięsa, nabiału, zbóż, warzyw, owoców i słodyczy dziecko poniżej 6 lat - 660 zł, nastolatek w wieku od 7 do 17 lat - 710 zł, młoda osoba w wieku od 18 do 29 lat - 930 zł, dorosły w wieku od 30 do 59 lat - 870 zł, i dla osób powyżej 60 roku życia - 810 zł.

Dzieci poniżej 6 lat 660 zł
Nastolatkowie w wieku od 7 do 17 lat 710 zł
Młodzież od 18 do 29 lat 930 zł
Dorośli od 30 do 59 lat 870 zł
Starsi powyżej 60 lat 810 zł

14%

ze średniej pensji w Kororze to koszt koszyka żywności osoby dorosłej

10%

ze średniej pensji w Kororze to koszt koszyka żywnościowego dziecka