Ceny produktów na Tajwanie w złotych polskich

Taiwan
930 zł

Koszt wózka z jedzeniem na Tajwanie

Ceny podstawowych artykułów spożywczych na Tajwanie. Koszt produktów mięsnych, ryb i jaj, produktów mlecznych, artykułów spożywczych, zbóż, warzyw i owoców, słodyczy i chleba, a także obliczenia kosztu koszyka żywnościowego na osobę miesięcznie na Tajwanie.

Ceny produktów w sklepach na Tajwanie

Na dzień 1 marzec 2025 r. ceny podstawowych artykułów spożywczych (nabiał, mięso, Artykuły spożywcze, owoce, warzywa, wyroby cukiernicze) na Tajwanie wynoszą: litr mleka - 5.4 zł, kilogram kurczaka - 22 zł, pakowanie makaronu - 4.24 zł, kg jabłek - 7.09 zł, bochenek chleba - 2.62 zł.

Nabiał

Koszt podstawowych produktów mlecznych na Tajwanie wynosi: litr mleka - 5.4 zł, paczka twarogu - 4.93 zł, sto gramów sera - 8.25 zł, pakiet kwaśnej śmietany - 5.4 zł, jogurt - 3.08 zł, litr kefiru - 6.01 zł, kostka masła - 10.17 zł.

Mleko, 1 litr 5.4 zł
Twaróg, 200 g. 4.93 zł
Ser 100 g. 8.25 zł
Olej, 200 g. 10.17 zł
Śmietana, 300 g. 5.4 zł
Jogurt, 100 g. 3.08 zł
Kefir, 1 litr 6.01 zł

Mięso, ryby, jajka

Koszt najpopularniejszych produktów mięsnych i jaj na Tajwanie wynosi: kilogram kurczaka - 22 zł, wołowina - 41 zł, kg ryb - 30 zł, kilo kiełbasy -40 zł, dziesięć jaj - 6.24 zł.

Kurczak 1 kg. 22 zł
Wołowina 1 kg. 41 zł
Ryba, 1 kg. 30 zł
Kiełbasa, 1 kg. 40 zł
Paczka jajek 6.24 zł

Artykuły spożywcze

Koszt suchych artykułów spożywczych pierwszej potrzeby na Tajwanie: pakowanie makaronu - 4.24 zł, kilogram ryżu - 10.41 zł, paczka płatków owsianych - 6.86 zł, opakowanie herbaty - 10.02 zł, ziarna kawy - 22 zł, kg cukru - 5.55 zł, kilogram soli - 1.23 zł, litr oleju roślinnego - 8.94 zł.

Makaron, 500 g. 4.24 zł
Ryż, 1 kg. 10.41 zł
Owsianka 500 g. 6.86 zł
Herbata, 100 g. 10.02 zł
Kawa, 100 g. 22 zł
Cukier, 1 kg. 5.55 zł
Sól, 1 kg. 1.23 zł
Olej roślinny, 1 litr 8.94 zł

Owoce, warzywa

Ceny owoców i warzyw na Tajwanie teraz: kg jabłek - 7.09 zł, banany - 9.94 zł, pomarańcze - 8.63 zł, kg pomidorów - 11.18 zł, ogórki - 7.4 zł, ziemniak - 4.39 zł.

Jabłka, 1 kg. 7.09 zł
Banany, 1 kg. 9.94 zł
Pomarańcze, 1 kg. 8.63 zł
Pomidory, 1 kg. 11.18 zł
Ogórki, 1 kg. 7.4 zł
Ziemniaki, 1 kg. 4.39 zł

Wyroby cukiernicze, chleb

Ceny wyrobów cukierniczych i piekarniczych na Tajwanie: bochenek chleba - 2.62 zł, tabliczka czekolady - 8.17 zł, dwieście gramów kaw czekoladowych - 8.25 zł, a pakiet ciasteczek to 4.08 zł.

Bochenek chleba, 0,5 kg. 2.62 zł
Czekolada 100 g. 8.17 zł
Cukierki czekoladowe 200 g. 8.25 zł
Ciasteczka, 200 g. 4.08 zł

Koszt wózka z jedzeniem na Tajwanie

Cena za miesięczny zbilansowany koszyk żywności na Tajwanie, który zawiera wystarczającą ilość mięsa, nabiału, zbóż, warzyw, owoców i słodyczy dziecko poniżej 6 lat - 700 zł, nastolatek w wieku od 7 do 17 lat - 760 zł, młoda osoba w wieku od 18 do 29 lat - 990 zł, dorosły w wieku od 30 do 59 lat - 930 zł, i dla osób powyżej 60 roku życia - 860 zł.

Dzieci poniżej 6 lat 700 zł
Nastolatkowie w wieku od 7 do 17 lat 760 zł
Młodzież od 18 do 29 lat 990 zł
Dorośli od 30 do 59 lat 930 zł
Starsi powyżej 60 lat 860 zł

14%

ze średniej pensji na Tajwanie to koszt koszyka żywności osoby dorosłej

10%

ze średniej pensji na Tajwanie to koszt koszyka żywnościowego dziecka