Ceny produktów w Granby (Kanada) w złotych polskich

Kanada
1 110 zł

Koszt wózka z jedzeniem w Granby

Ceny podstawowych artykułów spożywczych w Granby. Koszt produktów mięsnych, ryb i jaj, produktów mlecznych, artykułów spożywczych, zbóż, warzyw i owoców, słodyczy i chleba, a także obliczenia kosztu koszyka żywnościowego na osobę miesięcznie w Granby.

Ceny produktów w sklepach w Granby

Na dzień 1 marzec 2025 r. ceny podstawowych artykułów spożywczych (nabiał, mięso, Artykuły spożywcze, owoce, warzywa, wyroby cukiernicze) w Granby wynoszą: litr mleka - 6.49 zł, kilogram kurczaka - 27 zł, pakowanie makaronu - 5.1 zł, kg jabłek - 8.52 zł, bochenek chleba - 3.15 zł.

Nabiał

Koszt podstawowych produktów mlecznych w Granby wynosi: litr mleka - 6.49 zł, paczka twarogu - 5.93 zł, sto gramów sera - 9.91 zł, pakiet kwaśnej śmietany - 6.49 zł, jogurt - 3.71 zł, litr kefiru - 7.23 zł, kostka masła - 12.23 zł.

Mleko, 1 litr 6.49 zł
Twaróg, 200 g. 5.93 zł
Ser 100 g. 9.91 zł
Olej, 200 g. 12.23 zł
Śmietana, 300 g. 6.49 zł
Jogurt, 100 g. 3.71 zł
Kefir, 1 litr 7.23 zł

Mięso, ryby, jajka

Koszt najpopularniejszych produktów mięsnych i jaj w Granby wynosi: kilogram kurczaka - 27 zł, wołowina - 49 zł, kg ryb - 36 zł, kilo kiełbasy -48 zł, dziesięć jaj - 7.5 zł.

Kurczak 1 kg. 27 zł
Wołowina 1 kg. 49 zł
Ryba, 1 kg. 36 zł
Kiełbasa, 1 kg. 48 zł
Paczka jajek 7.5 zł

Artykuły spożywcze

Koszt suchych artykułów spożywczych pierwszej potrzeby w Granby: pakowanie makaronu - 5.1 zł, kilogram ryżu - 12.51 zł, paczka płatków owsianych - 8.25 zł, opakowanie herbaty - 12.04 zł, ziarna kawy - 26 zł, kg cukru - 6.67 zł, kilogram soli - 1.48 zł, litr oleju roślinnego - 10.75 zł.

Makaron, 500 g. 5.1 zł
Ryż, 1 kg. 12.51 zł
Owsianka 500 g. 8.25 zł
Herbata, 100 g. 12.04 zł
Kawa, 100 g. 26 zł
Cukier, 1 kg. 6.67 zł
Sól, 1 kg. 1.48 zł
Olej roślinny, 1 litr 10.75 zł

Owoce, warzywa

Ceny owoców i warzyw w Granby teraz: kg jabłek - 8.52 zł, banany - 11.95 zł, pomarańcze - 10.38 zł, kg pomidorów - 13.43 zł, ogórki - 8.89 zł, ziemniak - 5.28 zł.

Jabłka, 1 kg. 8.52 zł
Banany, 1 kg. 11.95 zł
Pomarańcze, 1 kg. 10.38 zł
Pomidory, 1 kg. 13.43 zł
Ogórki, 1 kg. 8.89 zł
Ziemniaki, 1 kg. 5.28 zł

Wyroby cukiernicze, chleb

Ceny wyrobów cukierniczych i piekarniczych w Granby: bochenek chleba - 3.15 zł, tabliczka czekolady - 9.82 zł, dwieście gramów kaw czekoladowych - 9.91 zł, a pakiet ciasteczek to 4.91 zł.

Bochenek chleba, 0,5 kg. 3.15 zł
Czekolada 100 g. 9.82 zł
Cukierki czekoladowe 200 g. 9.91 zł
Ciasteczka, 200 g. 4.91 zł

Koszt wózka z jedzeniem w Granby

Cena za miesięczny zbilansowany koszyk żywności w Granby, który zawiera wystarczającą ilość mięsa, nabiału, zbóż, warzyw, owoców i słodyczy dziecko poniżej 6 lat - 850 zł, nastolatek w wieku od 7 do 17 lat - 910 zł, młoda osoba w wieku od 18 do 29 lat - 1 190 zł, dorosły w wieku od 30 do 59 lat - 1 110 zł, i dla osób powyżej 60 roku życia - 1 040 zł.

Dzieci poniżej 6 lat 850 zł
Nastolatkowie w wieku od 7 do 17 lat 910 zł
Młodzież od 18 do 29 lat 1 190 zł
Dorośli od 30 do 59 lat 1 110 zł
Starsi powyżej 60 lat 1 040 zł

14%

ze średniej pensji w Granby to koszt koszyka żywności osoby dorosłej

10%

ze średniej pensji w Granby to koszt koszyka żywnościowego dziecka