Ceny produktów w Montevideo (Urugwaj) w złotych polskich

Urugwaj
630 zł

Koszt wózka z jedzeniem w Montevideo

Ceny podstawowych artykułów spożywczych w Montevideo. Koszt produktów mięsnych, ryb i jaj, produktów mlecznych, artykułów spożywczych, zbóż, warzyw i owoców, słodyczy i chleba, a także obliczenia kosztu koszyka żywnościowego na osobę miesięcznie w Montevideo.

Ceny produktów w sklepach w Montevideo

Na dzień 1 marzec 2025 r. ceny podstawowych artykułów spożywczych (nabiał, mięso, Artykuły spożywcze, owoce, warzywa, wyroby cukiernicze) w Montevideo wynoszą: litr mleka - 3.64 zł, kilogram kurczaka - 15 zł, pakowanie makaronu - 2.86 zł, kg jabłek - 4.79 zł, bochenek chleba - 1.77 zł.

Nabiał

Koszt podstawowych produktów mlecznych w Montevideo wynosi: litr mleka - 3.64 zł, paczka twarogu - 3.33 zł, sto gramów sera - 5.57 zł, pakiet kwaśnej śmietany - 3.64 zł, jogurt - 2.08 zł, litr kefiru - 4.06 zł, kostka masła - 6.87 zł.

Mleko, 1 litr 3.64 zł
Twaróg, 200 g. 3.33 zł
Ser 100 g. 5.57 zł
Olej, 200 g. 6.87 zł
Śmietana, 300 g. 3.64 zł
Jogurt, 100 g. 2.08 zł
Kefir, 1 litr 4.06 zł

Mięso, ryby, jajka

Koszt najpopularniejszych produktów mięsnych i jaj w Montevideo wynosi: kilogram kurczaka - 15 zł, wołowina - 28 zł, kg ryb - 20 zł, kilo kiełbasy -27 zł, dziesięć jaj - 4.21 zł.

Kurczak 1 kg. 15 zł
Wołowina 1 kg. 28 zł
Ryba, 1 kg. 20 zł
Kiełbasa, 1 kg. 27 zł
Paczka jajek 4.21 zł

Artykuły spożywcze

Koszt suchych artykułów spożywczych pierwszej potrzeby w Montevideo: pakowanie makaronu - 2.86 zł, kilogram ryżu - 7.02 zł, paczka płatków owsianych - 4.63 zł, opakowanie herbaty - 6.76 zł, ziarna kawy - 14.82 zł, kg cukru - 3.74 zł, kilogram soli - 0.83 zł, litr oleju roślinnego - 6.03 zł.

Makaron, 500 g. 2.86 zł
Ryż, 1 kg. 7.02 zł
Owsianka 500 g. 4.63 zł
Herbata, 100 g. 6.76 zł
Kawa, 100 g. 14.82 zł
Cukier, 1 kg. 3.74 zł
Sól, 1 kg. 0.83 zł
Olej roślinny, 1 litr 6.03 zł

Owoce, warzywa

Ceny owoców i warzyw w Montevideo teraz: kg jabłek - 4.79 zł, banany - 6.71 zł, pomarańcze - 5.83 zł, kg pomidorów - 7.54 zł, ogórki - 4.99 zł, ziemniak - 2.96 zł.

Jabłka, 1 kg. 4.79 zł
Banany, 1 kg. 6.71 zł
Pomarańcze, 1 kg. 5.83 zł
Pomidory, 1 kg. 7.54 zł
Ogórki, 1 kg. 4.99 zł
Ziemniaki, 1 kg. 2.96 zł

Wyroby cukiernicze, chleb

Ceny wyrobów cukierniczych i piekarniczych w Montevideo: bochenek chleba - 1.77 zł, tabliczka czekolady - 5.51 zł, dwieście gramów kaw czekoladowych - 5.57 zł, a pakiet ciasteczek to 2.76 zł.

Bochenek chleba, 0,5 kg. 1.77 zł
Czekolada 100 g. 5.51 zł
Cukierki czekoladowe 200 g. 5.57 zł
Ciasteczka, 200 g. 2.76 zł

Koszt wózka z jedzeniem w Montevideo

Cena za miesięczny zbilansowany koszyk żywności w Montevideo, który zawiera wystarczającą ilość mięsa, nabiału, zbóż, warzyw, owoców i słodyczy dziecko poniżej 6 lat - 480 zł, nastolatek w wieku od 7 do 17 lat - 510 zł, młoda osoba w wieku od 18 do 29 lat - 670 zł, dorosły w wieku od 30 do 59 lat - 630 zł, i dla osób powyżej 60 roku życia - 580 zł.

Dzieci poniżej 6 lat 480 zł
Nastolatkowie w wieku od 7 do 17 lat 510 zł
Młodzież od 18 do 29 lat 670 zł
Dorośli od 30 do 59 lat 630 zł
Starsi powyżej 60 lat 580 zł

14%

ze średniej pensji w Montevideo to koszt koszyka żywności osoby dorosłej

10%

ze średniej pensji w Montevideo to koszt koszyka żywnościowego dziecka