Ceny produktów w Utcie (Norwegia) w złotych polskich

Norwegia
2 060 zł

Koszt wózka z jedzeniem w Utcie

Ceny podstawowych artykułów spożywczych w Utcie. Koszt produktów mięsnych, ryb i jaj, produktów mlecznych, artykułów spożywczych, zbóż, warzyw i owoców, słodyczy i chleba, a także obliczenia kosztu koszyka żywnościowego na osobę miesięcznie w Utcie.

Ceny produktów w sklepach w Utcie

Na dzień 1 marzec 2025 r. ceny podstawowych artykułów spożywczych (nabiał, mięso, Artykuły spożywcze, owoce, warzywa, wyroby cukiernicze) w Utcie wynoszą: litr mleka - 11.98 zł, kilogram kurczaka - 50 zł, pakowanie makaronu - 9.42 zł, kg jabłek - 16 zł, bochenek chleba - 5.82 zł.

Nabiał

Koszt podstawowych produktów mlecznych w Utcie wynosi: litr mleka - 11.98 zł, paczka twarogu - 10.96 zł, sto gramów sera - 18 zł, pakiet kwaśnej śmietany - 11.98 zł, jogurt - 6.85 zł, litr kefiru - 13.35 zł, kostka masła - 23 zł.

Mleko, 1 litr 11.98 zł
Twaróg, 200 g. 10.96 zł
Ser 100 g. 18 zł
Olej, 200 g. 23 zł
Śmietana, 300 g. 11.98 zł
Jogurt, 100 g. 6.85 zł
Kefir, 1 litr 13.35 zł

Mięso, ryby, jajka

Koszt najpopularniejszych produktów mięsnych i jaj w Utcie wynosi: kilogram kurczaka - 50 zł, wołowina - 91 zł, kg ryb - 67 zł, kilo kiełbasy -88 zł, dziesięć jaj - 13.87 zł.

Kurczak 1 kg. 50 zł
Wołowina 1 kg. 91 zł
Ryba, 1 kg. 67 zł
Kiełbasa, 1 kg. 88 zł
Paczka jajek 13.87 zł

Artykuły spożywcze

Koszt suchych artykułów spożywczych pierwszej potrzeby w Utcie: pakowanie makaronu - 9.42 zł, kilogram ryżu - 23 zł, paczka płatków owsianych - 15 zł, opakowanie herbaty - 22 zł, ziarna kawy - 49 zł, kg cukru - 12.33 zł, kilogram soli - 2.74 zł, litr oleju roślinnego - 20 zł.

Makaron, 500 g. 9.42 zł
Ryż, 1 kg. 23 zł
Owsianka 500 g. 15 zł
Herbata, 100 g. 22 zł
Kawa, 100 g. 49 zł
Cukier, 1 kg. 12.33 zł
Sól, 1 kg. 2.74 zł
Olej roślinny, 1 litr 20 zł

Owoce, warzywa

Ceny owoców i warzyw w Utcie teraz: kg jabłek - 16 zł, banany - 22 zł, pomarańcze - 19 zł, kg pomidorów - 25 zł, ogórki - 16 zł, ziemniak - 9.76 zł.

Jabłka, 1 kg. 16 zł
Banany, 1 kg. 22 zł
Pomarańcze, 1 kg. 19 zł
Pomidory, 1 kg. 25 zł
Ogórki, 1 kg. 16 zł
Ziemniaki, 1 kg. 9.76 zł

Wyroby cukiernicze, chleb

Ceny wyrobów cukierniczych i piekarniczych w Utcie: bochenek chleba - 5.82 zł, tabliczka czekolady - 18 zł, dwieście gramów kaw czekoladowych - 18 zł, a pakiet ciasteczek to 9.07 zł.

Bochenek chleba, 0,5 kg. 5.82 zł
Czekolada 100 g. 18 zł
Cukierki czekoladowe 200 g. 18 zł
Ciasteczka, 200 g. 9.07 zł

Koszt wózka z jedzeniem w Utcie

Cena za miesięczny zbilansowany koszyk żywności w Utcie, który zawiera wystarczającą ilość mięsa, nabiału, zbóż, warzyw, owoców i słodyczy dziecko poniżej 6 lat - 1 570 zł, nastolatek w wieku od 7 do 17 lat - 1 690 zł, młoda osoba w wieku od 18 do 29 lat - 2 200 zł, dorosły w wieku od 30 do 59 lat - 2 060 zł, i dla osób powyżej 60 roku życia - 1 920 zł.

Dzieci poniżej 6 lat 1 570 zł
Nastolatkowie w wieku od 7 do 17 lat 1 690 zł
Młodzież od 18 do 29 lat 2 200 zł
Dorośli od 30 do 59 lat 2 060 zł
Starsi powyżej 60 lat 1 920 zł

11%

ze średniej pensji w Utcie to koszt koszyka żywności osoby dorosłej

8%

ze średniej pensji w Utcie to koszt koszyka żywnościowego dziecka