A
B
C
D
E
G
I
J
K
L
M
N
P
R
S
T
W
Z
Koszt wózka z jedzeniem w Ryku
Ceny podstawowych artykułów spożywczych w Ryku. Koszt produktów mięsnych, ryb i jaj, produktów mlecznych, artykułów spożywczych, zbóż, warzyw i owoców, słodyczy i chleba, a także obliczenia kosztu koszyka żywnościowego na osobę miesięcznie w Ryku.
Na dzień 1 marzec 2025 r. ceny podstawowych artykułów spożywczych (nabiał, mięso, Artykuły spożywcze, owoce, warzywa, wyroby cukiernicze) w Ryku wynoszą: litr mleka - 8.33 zł, kilogram kurczaka - 35 zł, pakowanie makaronu - 6.55 zł, kg jabłek - 10.95 zł, bochenek chleba - 4.05 zł.
Koszt podstawowych produktów mlecznych w Ryku wynosi: litr mleka - 8.33 zł, paczka twarogu - 7.62 zł, sto gramów sera - 12.74 zł, pakiet kwaśnej śmietany - 8.33 zł, jogurt - 4.76 zł, litr kefiru - 9.29 zł, kostka masła - 16 zł.
Mleko, 1 litr | 8.33 zł |
Twaróg, 200 g. | 7.62 zł |
Ser 100 g. | 12.74 zł |
Olej, 200 g. | 16 zł |
Śmietana, 300 g. | 8.33 zł |
Jogurt, 100 g. | 4.76 zł |
Kefir, 1 litr | 9.29 zł |
Koszt najpopularniejszych produktów mięsnych i jaj w Ryku wynosi: kilogram kurczaka - 35 zł, wołowina - 63 zł, kg ryb - 46 zł, kilo kiełbasy -61 zł, dziesięć jaj - 9.64 zł.
Kurczak 1 kg. | 35 zł |
Wołowina 1 kg. | 63 zł |
Ryba, 1 kg. | 46 zł |
Kiełbasa, 1 kg. | 61 zł |
Paczka jajek | 9.64 zł |
Koszt suchych artykułów spożywczych pierwszej potrzeby w Ryku: pakowanie makaronu - 6.55 zł, kilogram ryżu - 16 zł, paczka płatków owsianych - 10.59 zł, opakowanie herbaty - 15 zł, ziarna kawy - 34 zł, kg cukru - 8.57 zł, kilogram soli - 1.9 zł, litr oleju roślinnego - 13.81 zł.
Makaron, 500 g. | 6.55 zł |
Ryż, 1 kg. | 16 zł |
Owsianka 500 g. | 10.59 zł |
Herbata, 100 g. | 15 zł |
Kawa, 100 g. | 34 zł |
Cukier, 1 kg. | 8.57 zł |
Sól, 1 kg. | 1.9 zł |
Olej roślinny, 1 litr | 13.81 zł |
Ceny owoców i warzyw w Ryku teraz: kg jabłek - 10.95 zł, banany - 15 zł, pomarańcze - 13.33 zł, kg pomidorów - 17 zł, ogórki - 11.43 zł, ziemniak - 6.79 zł.
Jabłka, 1 kg. | 10.95 zł |
Banany, 1 kg. | 15 zł |
Pomarańcze, 1 kg. | 13.33 zł |
Pomidory, 1 kg. | 17 zł |
Ogórki, 1 kg. | 11.43 zł |
Ziemniaki, 1 kg. | 6.79 zł |
Ceny wyrobów cukierniczych i piekarniczych w Ryku: bochenek chleba - 4.05 zł, tabliczka czekolady - 12.62 zł, dwieście gramów kaw czekoladowych - 12.74 zł, a pakiet ciasteczek to 6.31 zł.
Bochenek chleba, 0,5 kg. | 4.05 zł |
Czekolada 100 g. | 12.62 zł |
Cukierki czekoladowe 200 g. | 12.74 zł |
Ciasteczka, 200 g. | 6.31 zł |
Cena za miesięczny zbilansowany koszyk żywności w Ryku, który zawiera wystarczającą ilość mięsa, nabiału, zbóż, warzyw, owoców i słodyczy dziecko poniżej 6 lat - 1 090 zł, nastolatek w wieku od 7 do 17 lat - 1 170 zł, młoda osoba w wieku od 18 do 29 lat - 1 530 zł, dorosły w wieku od 30 do 59 lat - 1 430 zł, i dla osób powyżej 60 roku życia - 1 330 zł.
Dzieci poniżej 6 lat | 1 090 zł |
Nastolatkowie w wieku od 7 do 17 lat | 1 170 zł |
Młodzież od 18 do 29 lat | 1 530 zł |
Dorośli od 30 do 59 lat | 1 430 zł |
Starsi powyżej 60 lat | 1 330 zł |